RUS UKR ENG
ФотомистецтвоСучасне фотомистецтво немислимо без художньої фотографії. Саме вона дозволяє фотографу стати не просто майстром, який за допомогою фотографічних коштів відображає дійсність, а, насамперед, творцем, драматургом, який здатний створити твори мистецтва.
  • Фотомистецтво
    Сучасне фотомистецтво немислимо без художньої фотографії. Саме вона дозволяє фотографу стати не просто майстром, який за допомогою фотографічних коштів відображає дійсність, а, насамперед, творцем, драматургом, який здатний створити твори мистецтва.
  • Історія фотографії кінця ХІХ - початку ХХ ст.
    Фотографія - це частина нашої пам'яті. Кожен знімок неповторюваний. Передаючи дух того часу, фото допомагає нам живо представити минуле, зберегти пам'ять про своїх предків, дізнатися про їх минуле, відтворити їх неповторний соціальний портрет, передати їх зовнішній вигляд і той колорит, який завжди відрізняв жителів нашого краю.
  • Історія Луганської фотографії моди
    Сьогодні можна зануритися в історію і прослідкувати як же розвивалася мода, завдяки старовинним фотоальбомам. Яка ж була мода за часів дореволюційного Луганська?
  © ОУНБ ім . Горького 1999-2021