RUS UKR ENG
Повнотекстові бази данихБази даних «Луганщина: документи, факти, події» містить інформацію про найяскравіші, цікаві й значущі події, що залишили слід у житті нашої малої Батьківщини. Формується база за допомогою ПЗ Грінстоун - комплексу програмного забезпечення цифрової бібліотеки для створення, побудови та розповсюдження повнотекстових колекцій.


Колекція представляє собою зібрання інформаційних ресурсів з найбільш актуальних та запитуваною користувачами темами: «Історія краю», «Екологія та туризм», «Культура» і «Нагородження та призначення в краї». Оновлення колекцій здійснюється щотижня.
Повноті  тематичного відображення матеріалу сприяє те, що крім оцифрованих друкованих джерел, тут представлений підбір електронних ресурсів, відібраних з мережі Інтернет.
При організації бази даних застосований принцип доступу до повнотекстовому змістом документа.


Пошук здійснюється безпосередньо в певних колекціях. Ви можете ознайомитися з джерелами або шляхом суцільного перегляду всіх представлених матеріалів в окремій колекції, або скористатися функцією контекстного пошуку по всьому змісту колекції.

Скориставшись нашою колекцією, ви маєте можливість не просто знайти перелік інформаційних джерел з цікавої для вас теми, але і відразу познайомитися з нею, скопіювати необхідні матеріали.

 

 

 

***

Перейти до пошуку баз даних

  © ОУНБ ім . Горького 1999-2021