RUS UKR ENG
Пам'ятні місця • Загальні відомості
  Туризм в сучасних економічних реаліях регіону розвивається на основі існуючих правових, економічних і організаційних основ, ефективного використання природного, історико-культурного потенціалу області, формування конкурентоздатного туристичного продукту, реалізації державної політики у сфері туризму. Луганщина має значний потенціал для розвитку туристичної індустрії. Туристично-рекреаційні ресурси регіону - це об'єкти, які використовуються або можуть бути використані для відпочинку, туризму, лікування, оздоровлення населення. Вони можуть бути розділені на природних (природні умови, об'єкти, явища) і соціально-економічні (культурні об'єкти, пам'ятки архітектури, історії, археологічні стоянки, місця, пов'язані з перебуванням видатних діячів). В області немало заповідних місць і пам'ятників природи. Під іменною охороною знаходяться 58 видів рослин, 29 з них внесені до "Червоної книги України".
 • Садиба в Селезньовці
  Садиба в Селезньовці - колишній поміщицький будинок. До революції 17 року ця садиба належала полякові Казимиру Мсциховському.
 • Кисельова балка
  Одним з унікальних місць Луганщини, видатним пам'ятником природи є заповідне урочище Кисельова балка, яка розташована між селами Чугинка й Червоний Деркул Станично-Луганського району.
 • Парк-музей кам'яних статуй
  Розділ присвячений унікальному парку-музею кам'яних статуй, розташованому на території Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.
  © ОУНБ ім . Горького 1999-2021